LINK4 z nowym produktem ubezpieczeniowym dla kierowców

Dodano: 15-01-2019
Publikator: informacja prasowa

LINK4 wprowadził do oferty ubezpieczenie „Pomoc po kradzieży”. Gwarantuje ono zwrot kosztów poniesionych w związku z kradzieżą ubezpieczonego pojazdu.

Klienci LINK4, posiadający ubezpieczenie OC lub ubezpieczenie pakietowe (OC i AC), mogą skorzystać z nowej oferty ubezpieczyciela. Produkt zapewnia środki do kwoty 2 tys. zł na pokrycie wydatków poniesionych przez ubezpieczonego w związku z kradzieżą auta, w tym m.in. zakup rzeczy pozostawionych w pojeździe, które nie były objęte ubezpieczeniem AC, wynajęcie samochodu zastępczego, przejazdy taksówkami czy rejestrację kolejnego samochodu.

– Wyobraźmy sobie, że nasz samochód nagle znika. Po chwili zdamy sobie sprawę, że zostawiliśmy w nim parę okularów do prowadzenia auta, płyty cd i inne przedmioty, które mogą stanowić dla nas dużą wartość. Nie mówiąc już o kosztach związanych z przemieszczaniem się w kolejnych godzinach czy dniach. I w takich sytuacjach ma zadziałać nasz produkt, poprzez który chcemy zminimalizować skutki kradzieży auta i zadbać o komfort klientów – tłumaczy Agnieszka Wrońska, Prezes Zarządu LINK4.

Dodatkowo LINK4 będzie udostępniał usługi konsultingu dla klientów, dostępne 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. – Nasi konsultanci w tej stresującej sytuacji zaopiekują się klientem i udzielą mu wszelkich informacji dotyczących formalności, jakich musi dokonać po kradzieży pojazdu, a także przekażą dane kontaktowe firm wynajmujących pojazdy, korporacji taksówkowych czy informacje o transporcie publicznym – informuje Agata Ambroziak-Rogulska, Dyrektor Departamentu Produktu w LINK4.

Wypłata świadczenia z ubezpieczenia „Pomoc po kradzieży” nie jest uzależniona od wypłaty odszkodowania z tytułu innych umów ubezpieczenia zawartych z LINK4.

wstecz