LINK4 ubezpiecza dziecko od koronawirusa

Dodano: 29-05-2020
Publikator: informacja prasowa

Ubezpieczyciel wprowadził w swoim pakiecie Dziecko zmiany, od teraz w ramach produktu można ubezpieczyć dziecko od zachorowania na koronawirusa. Nowy zakres obowiązuje od 29 maja br.

Rodzice zarażonego dziecka otrzymają jednorazowe świadczenie w wysokości 5 tys. zł oraz dodatkowo 100 zł za każdy dzień spędzony w szpitalu. Bez zmian pozostają dotychczasowe świadczenia: na wypadek zachorowania na sepsę, inwazyjną chorobę pneumokokową, wstrząśnienie mózgu.

Pakiet LINK4 Dziecko można dostosowywać do własnych potrzeb, obejmuje on ubezpieczenie NNW z sumą do 100 tys. zł oraz ubezpieczenie Assistance Zdrowie i Szybka Pomoc, polegające na organizacji i świadczeniu pomocy w zdarzeniach ubezpieczeniowych. W razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, LINK4 wypłaca świadczenie na podstawie dokumentów medycznych, bez konieczności czekania na zakończenie leczenia.

– Nasz ubezpieczony nie musi doznać trwałego uszczerbku na zdrowiu. Opieramy się na tabeli uszczerbkowej, która opisuje zarówno rozpoznanie, jak i skutek nieszczęśliwego wypadku, dzięki czemu zakres naszej ochrony jest szerszy – podkreśla Agata Ambroziak-Rogulska, dyrektor Departamentu Produktu w LINK4.

wstecz