LINK4 ruszył z nowym programem Kasa Wraca

Dodano: 26-04-2017

W dniu 26 kwietnia 2017 r. LINK4 przy współpracy z NaviExpert ruszył z nowym programem Kasa Wraca. Dzięki tej ofercie bezpieczni kierowcy będą mogli otrzymać nagrodę w formie zwrotu części wpłaconej składki. Ubezpieczyciel wypłaci premię za każdy miesiąc bezpiecznej jazdy.

LINK4 do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub do pakietu OC+AC dodaje gratis nawigację NaviExpert z aplikacją LINK4 Kasa Wraca. Jak zaznacza ubezpieczyciel, z aplikacji będą korzystać tylko chętni klienci, nie jest ona obowiązkowa. Oparta jest ona na rozwiązaniach telematycznych i przy użyciu systemu GPS ocenia styl jazdy kierowcy. Aplikacja zlicza m.in. przejechany dystans, a także płynne oraz bezpieczne kilometry.

„LINK4 bierze pod uwagę przede wszystkim przekroczenia prędkości (liczbę przekroczeń na danym dystansie w terenie zabudowanym i niezabudowanym), liczbę gwałtownych przyspieszeń i hamowań, także ich siłę, czas trwania i częstotliwość oraz średni dystans pokonany w ciągu dnia i nocy. Kierowcy preferujący bardziej dynamiczny styl jazdy nie będą karani wyższą składką – po prostu nie otrzymają premii, czyli zwrotu części składki” – informuje LINK4.

wstecz