Link4 oferuje aż 5 wariantów ubezpieczenia Smart Casco

Dodano: 12-07-2018
Publikator: Informacja prasowa

TU LINK4 zmodyfikowało ofertę ubezpieczenia Smart Casco, przygotowując aż 5 różnych wariantów ubezpieczenia pojazdu, różniących się pod względem zakresu ochrony. Produkt jest przeznaczony dla osób, które nie chcą kupować pełnego pakietu AC.

Najtańszy wariant kosztuje 49 zł. W zakres polisy wchodzi ubezpieczenie od następstw żywiołów takich jak pożar, huragan, grad, powódź, lawina i inne działania sił przyrody. Inny wariant ubezpieczenia obejmuje ochronę w razie kradzieży pojazdu. Jego cena wzrasta do 129 zł. Najdroższy pakiet stanowi ubezpieczenie na wypadek szkody całkowitej, czyli takiej, której koszt przekracza 70% wartości pojazdu. Cena standardowa pakietu wynosi 159 zł. Powyższe ceny mogą różnić się ze względu na wartość pojazdu. Istnieje również możliwość zakupu produktu uwzględniającego wszystkie wyżej wymienione szkody. Wówczas ceny wahają się w przedziale 209 – 414 zł.

Ubezpieczenie Smart Casco jest dystrybuowane w kanale agencyjnym jak i bezpośrednio w zakładzie ubezpieczeń za pośrednictwem platformy online jak i telefonicznie.

wstecz