Konkurs MetLife rozstrzygnięty

Dodano: 05-07-2017

W maju br. towarzystwo ubezpieczeń MetLife zorganizowało internetowy konkurs „Dbam więc działam”. W ramach konkursu uczestnicy zamieszczali na dedykowanej stronie internetowej zdjęcia, przedstawiające w jaki sposób dbają o ludzi i rzeczy dla nich ważne. Konkurs miał również na celu promowanie nowego terminowego ubezpieczenia na życie „MetLife na Życie”.

– Idea konkursu zawiera się w haśle „Dbam więc działam” wypracowanym podczas warsztatów kreatywnych z naszymi klientami, ponieważ prawdziwe dbanie o bliskich to nie tylko słowa, lecz działanie. Dla MetLife ta idea jest szczególnie ważna – dbanie o bezpieczeństwo finansowe klientów to podstawa naszej działalności – powiedziała Aneta Świercz-Grądkowska, Dyrektor ds. Marketingu Zintegrowanego.

Do konkursu zgłosiło się 186 uczestników, spośród których wyłoniono 3 zwycięzców oraz laureata, który otrzymał najwięcej polubień od internautów. Nagrody w postaci aparatów Polaroid Snap otrzymały trzy panie: Anna, która uczy dziecko, jak troszczyć się o innych i o siebie, i uczestniczy w szkoleniach pierwszej pomocy, Magdalena, która poprzez świadome odżywianie dba o zdrowie, oraz Katarzyna, która spędza aktywnie czas z dziećmi, bo chce, żeby były zdrowe.

wstecz