Katarzyna Bem przejmie w Avivie odpowiedzialność za ubezpieczenia majątkowe

Dodano: 10-03-2020
Publikator: informacja prasowa

Z początkiem kwietnia odpowiedzialność za ubezpieczenia majątkowe w Avivie przejmie Katarzyna Bem. Zostanie ona także na powołana członka zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych i dołączy do zespołu zarządzającego w grupie w Polsce.

Z sektorem ubezpieczeń związana jest od 1992 r. Specjalizuje się w tematyce ubezpieczeń majątkowych, zarządzania produktem, pricingu, underwritingu oraz reasekuracji.

W swojej dotychczasowej karierze zajmowała szereg kluczowych stanowisk w polskich i międzynarodowych spółkach ubezpieczeniowych oraz brokerskich, między innymi w PZU, Generali, Zurich, AON, Gras Savoye Polska, Sedgwick.

W latach 2005-2017 pracowała na stanowisku Dyrektora Biura Zarządzania Produktami, gdzie odpowiadała za zarządzanie segmentem klientów indywidualnych i MSP, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu.

- Ufam, że taka wiedza i doświadczenie pomoże efektywnie zabezpieczać majątek naszych klientów i dalej rozwijać nasz biznes – mówi Adam Uszpolewicz, prezes Avivy w Polsce.

Jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego oraz IESE Business School w Barcelonie.

wstecz