Już niedługo w aplikacji myluggage.eu spakujesz się i kupisz ubezpieczenie podróżne

Dodano: 19-11-2017

Powstała pierwsza polska aplikacja wspomagająca pakowanie przed wyjazdem. Jej twórca Paweł Łubiarz zapowiada w rozmowie z wp.pl, że platforma w przyszłości będzie zarabiać m.in. na sprzedaży ubezpieczeń turystycznych.

Od niedawna polscy turyści mogą lepiej zorganizować swój wyjazd. Pomaga im w tym nowa platforma myluggage.eu. Jest to algorytm, który po uzyskaniu danych od użytkownika, sporządza mu listę rzeczy koniecznych do zabrania w podróż.

Do formularza pytań należy podać m.in. informacje o miejscu wycieczki, jej dacie, przewoźniku, wykorzystywanym transporcie, celu podróży. Na podstawie tych danych jest przygotowywana lista niezbędnych rzeczy do zabrania. Użytkownik może nią dowolnie zarządzać, wskazując które pozycje należy jeszcze zakupić lub załatwić, a w które zaopatrzy się na miejscu.

Ponadto, aplikacja dostarcza przydatnych informacji o regionie, do którego udaje się użytkownik, w tym informacje o ubezpieczeniu czy stanowisko MSZ wobec wyjazdów do danego państwa.

Aplikacja jest nowym projektem, który będzie stale rozbudowywany o nowe funkcje. Jak zapowiedział Paweł Łubiarz twórca myluggage.eu, narzędzie ma też służyć w przyszłości do sprzedaży ubezpieczeń turystycznych.

Użytkownik już na pierwszym etapie korzystania z aplikacja pozostawia informacje o wyjeździe turystycznym, które i tak musiałby przekazać ubezpieczycielowi. Narzędzie umożliwia dopasowane produktu do indywidualnych potrzeb użytkownika.  

- Często nie ma czasu, by o nim pomyśleć, a gdy się nam przypomina, musimy często naprędce, od samego początku przechodzić cały proces zakupu. U nas na większość pytań użytkownik już odpowiedział, wiemy, gdzie i kiedy jedzie, czy zamierza spędzać czas aktywnie czy wypoczynkowo, więc dotniemy mu ubezpieczenie na miarę. Nie będziemy proponować produktów ot, tak, tylko jeśli użytkownik zgłosi zainteresowanie – wyjaśnił Paweł Łubiarz w rozmowie z wp.pl.

wstecz