InterRisk ubezpiecza Mistrzostwa Europy U23 w Lekkiej Atletyce

Dodano: 13-07-2017

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń SA Vienna Insurance Group zostało wyłącznym ubezpieczycielem 11. Mistrzostw Europy do lat 23 w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w dniach 13-16 lipca w Bydgoszczy.

Ubezpieczenie od InterRisk obejmie OC całej imprezy, NNW zawodników i trenerów oraz ubezpieczenie elektronicznego sprzętu pomiarowego.

- Ubezpieczanie takich imprez jak lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Bydgoszczy to dla InterRisk dużo więcej niż tylko biznes, dlatego tak często angażujemy się zarówno jako ubezpieczyciel, jak i sponsor. Lekkoatletyka nie bez powodu zwana jest Królową Sportu. Kochamy emocje z nią związane, ducha szlachetnej rywalizacji i ambicję bicia kolejnych rekordów – przekonuje Anna Krajewska-Horosz, kierownik Biura Marketingu i PR w InterRisk. – Będziemy z uwagą śledzić zmagania sportowców na bydgoskich Mistrzostwach, gorąco dopingować polską reprezentację i do tego samego zachęcamy wszystkich ­– dodaje Anna Krajewska-Horosz.

11. Mistrzostwa Europy do lat 23 w Lekkiej Atletyce są rozgrywane w dniach 13-16 lipca na bydgoskim Stadionie Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka. W konkurencjach lekkoatletycznych zmierzy się ponad tysiąc sportowców z kilkudziesięciu krajów. 

Ubezpieczenie Mistrzostw Europy U23 stanowi kolejny przykład zaangażowania towarzystwa w udzielaniu wsparcia polskiej lekkoatletyce. InterRisk od lat obejmuje ochroną najważniejsze tego typu imprezy organizowane w kraju. InterRisk jest również aktywnym sponsorem wielu wydarzeń sportowych, za co w 2013 roku otrzymał Laur Królowej Sportu.

wstecz