INTER Polska wprowadza nowy zakres ubezpieczeń zdrowotnych

Dodano: 26-08-2019
Publikator: informacja prasowa

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska rozszerzyło usługi oferowane w ramach pracowniczych ubezpieczeń zdrowotnych - INTER Vision i INTER Zdrowie. Ubezpieczyciel m.in. ułatwił dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i pełnej refundacji zabiegów stomatologicznych, protetyki i rehabilitacji. Klienci mogą dowolnie kształtować zakres ochrony i wybierać potrzebne świadczenia.   

- Obserwując rynek oraz słuchając głosu klientów przygotowaliśmy nowy zakres grupowego ubezpieczenia zdrowotnego INTER Vision i INTER Zdrowie. Dzięki odrębnej wycenie każdej procedury medycznej możemy elastycznie konfigurować zakresy świadczeń dla firmy. Takie rozwiązanie pozwala uzyskać korzystną cenę za pakiet, który w optymalny sposób zaspokaja potrzeby pracodawcy i pracowników. Dodatkowym atutem naszej propozycji zdrowotnej jest jedyne na rynku ubezpieczenie zdrowotne połączone z ochroną prawną. W takim wariancie pracownik ma dostęp nie tylko do prywatnej opieki medycznej, ale też do pomocy prawnika w codziennych sytuacjach jak np. stłuczka samochodowa, wynajem mieszkania czy umowa kredytowa – tłumaczy Beata Rosiak z INTER.

INTER Vision łączy usługi assistance, dostęp do lekarzy wszystkich specjalizacji oraz badań bez limitu świadczeń. Polisa obejmuje również świadczenia z zakresu dentystyki. Ubezpieczenie INTER Zdrowie zawiera dwa zakresy świadczeń. W ramach produktu jest możliwy łatwy dostęp do lekarzy najpopularniejszych specjalizacji.

W obydwu produktach istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej bez limitu oraz skorzystanie z telekonsultacji, także w pracy czy w delegacji. W ramach profilaktyki oferowane są m.in. przeglądy dentystyczne, szczepienia przeciwko grypie czy akcje profilaktyczne promujące właściwe odżywanie, badanie znamion i dbanie o kręgosłup. Badania takie mogą się odbyć w siedzibie firmy. Z kolei usługa assistance obejmuje pomoc medyczną w przypadku nagłego zachorowania. INTER oferuje też w ramach polisy zdrowotnej pomoc prawną.

wstecz