II część szkolenia „Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń – Finalna wersja wkrótce – Przygotuj się!” już za nami

Dodano: 29-11-2017

29 listopada odbyła się II część cyklu 3 szkoleń pt. „Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń – Finalna wersja wkrótce – Przygotuj się!”. Szkolenie poprowadzili specjaliści z Kancelarii CZUBLUN TRĘBICKI: mec. Piotr Czublun i mec. Julita Nowak.

Główne zagadnienia poruszone podczas szkolenia dotyczyły wybranych kwestii ustawy o dystrybucji ubezpieczeń, w tym analizy potrzeb, sektora bancassurance, dystrybucji ubezpieczeń o charakterze inwestycyjnym czy konfliktowi interesów. Zagadnienia te były omawiane z podaniem konkretnych przypadków i metod stosowania ich w praktyce biznesowej pośredników ubezpieczeniowych. Ponadto, w trakcie szkolenia zostały omówione ostatnie prace legislacyjne nad projektem ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.

Cykl szkoleniowy organizowany jest przez portal beinsured.pl wraz z partnerem merytorycznym - Kancelarią CZUBLUN TRĘBICKI oraz portalem eOFWCA.pl. Patronem medialnym jest Gazeta Ubezpieczeniowa.

Najbliższe szkolenie z cyklu „Ustawa o dystrybucji ubezpieczeń – Finalna wersja wkrótce – Przygotuj się!” odbędzie się 6 grudnia br. Warsztat będzie prowadzony w całości w języku angielskim. Więcej informacji pod linkiem.

 

wstecz