Guidewire ogłasza nową wersję platformy ubezpieczeniowej

Dodano: 10-05-2017
Kategorie :

Firma Guidewire Software, dostarczająca oprogramowanie dla branży ubezpieczeń majątkowych, ogłosiła wprowadzenie wersji 2017.1 Guidewire InsurancePlatform. Nowa wersja zawiera udoskonalenia produktów Guidewire z zakresu operacji podstawowych, danych i cyfryzacji.

- Skuteczne konkurowanie w obecnej erze zaangażowania wymaga, aby ubezpieczyciele wykorzystywali technologię i wiedzę nie tylko do optymalizacji działalności, ale i do przesunięcia nacisku z działań rutynowych na działania innowacyjne, co pomoże im wyróżnić się na tle konkurencji - zauważył Scott Roza, dyrektor rozwoju biznesu w Guidewire Software. - Naszym zadaniem jako partnera technologicznego jest pomaganie ubezpieczycielom w sprostaniu tym wyzwaniom. InsurancePlatform 2017.1 to owoc prac, jakie prowadzimy w tym kierunku.

Guidewire InsurancePlatform 2017.1 zapewnia funkcjonalności konieczne do prowadzenia „inteligentniejszych, szybszych i lepiej zintegrowanych” operacji ubezpieczeniowych w oparciu o nowe wersje narzędzi: Predictive Analytics Solution Packs, Predictive Analytics 6.1, Digital Portals 6, InsuranceNow 3.1, Underwriting Management 9, GuidewireLiveSM Claim Canvas.

Guidewire InsurancePlatform łączy trzy elementy: operacje podstawowe, dane i analizy oraz cyfryzację. Współdziałanie tych elementów zapewnia ubezpieczycielom lepszą możliwość reagowania na zmiany w branży oraz angażowania w większym stopniu swoich klientów, agentów/brokerów i pracowników.

wstecz