Grzegorz Chłopek dołączył do iWealth

Dodano: 01-06-2020

Grzegorz Chłopek dołączył do zespołu iWealth Management, jako dyrektor zarządzający. iWealth to firma świadcząca usługi finansowe dla zamożnych klientów i instytucji – poinformował Puls Biznesu.

Pod koniec lutego Grzegorz Chłopek rozstał się z Nationale-Nederlanden PTE, w którym pracował 22 lata. Czytaj więcej: Grzegorz Chłopek odchodzi z zarządu Nationale-Nederlanden PTE. W nowej firmie będzie zarówno pełnił funkcję dyrektora zarządzającego, jak i wspierał usługę nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego prowadzoną dla klientów spółki.

- W iWealth Grzegorz jako dyrektor zarządzający będzie rozwijał współpracę spółki z klientami zamożnymi oraz instytucjami, a także wykorzystując swoje ogromne doświadczenie w zarządzaniu działem inwestycji oraz w oparciu o swoją wiedzę (m.in. licencja maklerska, CFA) istotnie wesprze spółkę w tworzeniu usługi nieodpłatnego doradztwa inwestycyjnego - powiedział Marek Rybiec, prezes iWealth Management na łamach PB.

Grzegorz Chłopek ma wieloletnie doświadczenie z rynkiem finansowym. W 1994 r. pracował jako makler w Biurze Maklerskim Banku Gdańskiego. Z Nationale-Nederlanden PTE był związany od 1998 r. W 2004 r. dołączył do zarządu spółki, a w 2012 – objął stanowisko CEO.

wstecz