Grupa MAK mecenasem Teatru 6. piętro

Dodano: 21-04-2017

Grupa MAK została mecenasem Teatru 6. piętro. Celem współpracy jest udzielanie stałego wsparcia w stałym rozwoju instytucji. Tym samym Grupa MAK dołączyła do prestiżowego grona przedstawicieli świata biznesu, którzy objęli patronat nad teatrem.

- Zdecydowaliśmy się wesprzeć Teatr 6. piętro, ponieważ cenimy jego dotychczasowy dorobek i chcemy przyczynić się do powstawania kolejnych spektakli. Mamy też świadomość, że jest to prywatne przedsięwzięcie, którego sukces opiera się nie tylko na repertuarze, lecz również na skutecznym zarządzaniu i umiejętności odnalezienia się w dzisiejszych realiach rynkowych. Nasze 20-letnie doświadczenie w biznesie w połączeniu ze wsparciem kapitałowym z pewnością ułatwi Teatrowi dalszą działalność – mówi Andrzej Wasilewski, główny akcjonariusz i członek zarządu MAK Investments S.A., spółki holdingowej kontrolującej grupę podmiotów ubezpieczeniowych działających jako Grupa MAK.

Umowa pomiędzy Teatrem 6. piętro, Grupą MAK i Superpolisą Ubezpieczenia została zawarta w marcu i będzie obowiązywała przez co najmniej 3 lata.

- Bardzo cieszy nas fakt, że instytucje finansowe zwracają uwagę na nasz dorobek artystyczny, styl pracy i popularność Teatru 6. piętro wśród widzów. Wsparcie naszych planów repertuarowych przez naszego nowego mecenasa motywuje nas do odpowiedzialnej i wytrwałej pracy na rzecz wyższego poziomu teatru. Przed nami kolejny ekscytujący sezon teatralny! Zapraszamy już dzisiaj - mówi Michał Żebrowski, dyrektor naczelny Teatru 6. piętro.

wstecz