Głowa w chmurach? To niekoniecznie musi być zła wiadomość!

Dodano: 09-03-2020
Kategorie :

Świat zmienia się pod wpływem technologii. Doskonale o tym wiemy, w końcu doświadczamy tych zmian w każdym aspekcie życia. Zarówno prywatnie, jak i służbowo. Elektroniczne podpisy, e-dokumenty, przenoszenie zasobów z nośników fizycznych na cyfrowe – to tylko niektóre z udoskonaleń wykorzystywanych w biznesie. Co ważne, coraz więcej gałęzi gospodarki przenosi swoje usługi do świata on-line.

Nowe technologie to ogromny potencjał, ale i szereg zagrożeń. Doskonale zdają sobie z tego sprawę nasi Czytelnicy, którzy coraz częściej zgłaszają się do nas z pytaniami czy też wątpliwościami z zakresu prawa IT/nowych technologii. Dlatego postanowiliśmy zostać Partnerem Merytorycznym nowego bloga poświęconego tej tematyce. Bloga, na którym praktyczną wiedzę na temat nowych technologii znajdą zarówno dostawcy jak i odbiorcy usług informatycznych.

Z wielką radością zapraszamy zatem Państwa do Chmury Prawnej - miejsca, gdzie zawiłości świata nowych technologii i branży IT spotkają się z prawnymi paragrafami. Brzmi ciekawie? Zapraszamy na blog: www.chmuraprawna.pl

Na portalu beinsured.pl znajdą Państwo najnowszy artykuł z bloga - "Umowy o świadczenie usług w chmurze obliczeniowej: usługa czy licencja?". Zapraszamy do lektury!

 

 

wstecz