Getin Bank z ubezpieczeniem Mój Bezpieczny Dom

Dodano: 24-02-2020
Publikator: informacja prasowa
Kategorie :

Getin Bank poszerzył segment ubezpieczeń o ubezpieczenie nieruchomości Mój Bezpieczny Dom. Jest to kolejny produkt, po ubezpieczeniu podróży, z nowej linii biznesowej Getin Banku.

Ubezpieczeniem Mój Bezpieczny Dom można objąć dom, mieszkanie ze stałymi elementami, dom w trakcie budowy, a także budynki gospodarcze, obiekty małej architektury i inne ruchomości. Suma ubezpieczenia może sięgać nawet 2 mln zł.

- Market Ubezpieczeniowy Getin Banku to odpowiedź na potrzeby kientów oczekujących coraz szerszej gamy produktów, które mogą nabyć szybko, wygodnie i w jednym miejscu. Tym razem postawiliśmy na polisę Mój Bezpieczny Dom, ponieważ ubezpieczenie nieruchomości to jedna z ważniejszych rzeczy, o które powinniśmy zadbać każdego roku. Zdecydowaliśmy się na produkt Europy Ubezpieczenia, ponieważ zawiera jeden z najbardziej atrakcyjnych zakresów ryzyk i dostępnych opcji a na takich produktach dla klientów nam zależy – mówi Agnieszka Lasota, Dyrektor Wydziału Bancassurance w Getin Noble Banku.

Oferta podstawowa obejmuje takie ryzyka, jak: katastrofa budowlana, akcja ratownicza, dewastacja, graffiti, włamanie, kradzież, szkody wyrządzone przez dzikie zwierzęta czy zdarzenia losowe np. powódź. Składka pobierana przez Getin Bank i TU Europa  jest jedną z najniższych na rynku.

– Kompleksowy i dopasowany do potrzeb zakres ochrony ubezpieczeniowej w połączeniu z atrakcyjną ceną to wyróżniki przygotowanego dla Klientów Getin Banku ubezpieczenia „Mój Bezpieczny Dom”. Z naszego raportu „Dom pod ochroną” wynika, że właśnie takich polis mieszkaniowych szukają Polacy. Dbając o bezpieczeństwo własnych czterech kątów, coraz bardziej świadomie podchodzą do wyboru ubezpieczenia nieruchomości. Stworzyliśmy produkt, który spełnia ich oczekiwania – mówi Magdalena Kozdroń, dyrektor departamentu rozwoju produktów w Europie. 

Uzupełnienie oferty ubezpieczeniowej o Mój Bezpieczny Dom to kolejny krok w realizacji strategii rozwoju Getin Banku.

wstecz