Generali w ofercie porównywarki OC/AC mfind.pl

Dodano: 05-04-2017

Od kwietnia br. do oferty porównywarki ubezpieczeń OC/AC mfind.pl dołączyło jedno z największych towarzystw ubezpieczeń w Polsce - Generali. Dotychczas kierowcy mogli porównać ceny polis OC i AC od Allianz, AXA Direct, Benefia, Gothaer, Link4, MTU, Proama, PZU, Uniqa oraz You Can Drive.

Oferta OC Generali wyróżnia się dodatkowymi zniżkami dla doświadczonych kierowców, a także assistance wypadkowym oraz ubezpieczeniem bagażu w cenie OC. Ubezpieczenie AC w Generali skonstruowane zostało w formule all risk, co oznacza, że chroni od następstw wszelkich zdarzeń. Obejmuje m.in. wypadki, szkody parkingowe, kradzieże, podpalenia czy wandalizm.

- Wzbogacając ofertę naszej porównywarki o polisy Generali, dajemy kierowcom jeszcze szerszy wybór i gwarancję, że kupują najtańsze OC oraz AC z najlepiej dopasowanym zakresem. Z naszego raportu wynika, że w ciągu 2016 roku ceny OC wzrosły średnio o 55 procent. W czasach podwyżek porównanie ofert stało się koniecznością - to jedyny sposób na znalezienie taniej polisy. Na szczęście wyraźnie widać, że coraz więcej kierowców przekonuje się do zakupu OC/AC online i oszczędza setki, a nawet ponad 1000 złotych rocznie – mówi Bartosz Salwiński, współzałożyciel porównywarki OC/AC mfind.pl.

wstecz