Generali Polska z akcją honorowego oddawania krwi

Dodano: 03-08-2017

W dniu 2 sierpnia 2017 r. Generali Polska, przed swoim budynkiem w Warszawie, zorganizowało akcję honorowego oddawania krwi. Ubezpieczyciel zasilił w ponad 17 litrów krwi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie. Krew oddało 39 osób.

- W DNA Generali wpisana jest pomoc – nie tylko, jeżeli chodzi o kwestie związane z ubezpieczeniami, ale też wykraczające poza nie. Bardzo się cieszę, że nasi pracownicy licznie wzięli udział w tej akcji – mówi Andrea Simoncelli, Prezes Zarządu Generali Polska

- Pomoc drugiej osobie to jeden z najpiękniejszy gestów – tym bardziej, że uczestnictwo w takiej akcji jest dobrowolne a uzyskana krew niejednokrotnie ratuje życie drugiemu człowiekowi. Postawa naszych pracowników, ogromne zaangażowanie i chęć wsparcia tej inicjatywy są niezwykłe. Liczba chętnych przerosła nasze oczekiwania i na pewno powtórzymy tego typu akcję w przyszłości – powiedziała Krystyna Matysiak, Dyrektor Zarządzający ds. Personalnych i Organizacji, członek Zarządu Generali Polska.

wstecz