Generali odświeżyło produkty ochronne

Dodano: 05-07-2019
Publikator: informacja prasowa

Generali wprowadziło zmiany w ubezpieczeniach „Generali, z myślą o domu” i „Generali, z myślą o aucie”. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w przypadku kradzieży lub zalania, nawet wówczas, gdy to klient zapomni zamknąć drzwi czy okno. Rozszerzono też zakres ubezpieczenia AC i Assistance o usługę holowania także po awarii.

- Generali chce być dla swoich klientów partnerem na całe życie, dlatego udoskonala ofertę, wprowadzając produkty, które są wartościowe i funkcjonalne. W 2006 roku Generali było pionierem w zakresie ubezpieczeń all risk, a w 2016 roku jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy do zakresu ochrony szkody wyrządzone na skutek rażącego niedbalstwa. Teraz idziemy o krok dalej i oferujemy rozszerzoną polisę „Generali, z myślą o domu”, która zabezpiecza przed skutkami takich wydarzeń, jak kradzież w efekcie niezamknięcia drzwi wejściowych lub zalanie powstałe przez pozostawienie otwartego okna dachowego – wyjaśnia Arkadiusz Wiśniewski, Członek Zarządu Generali TU.

Odnowiona polisa zapewni ochronę od kradzieży i zalania, nawet gdy dojdzie do szkody z powodu niezamkniętych drzwi czy otwartego okna dachowego. Limit ochrony wyniesie wtedy 10 tys. zł. Polisa obejmie również szkody, które powstaną w efekcie przegapienia terminu okresowego przeglądu budynku. W tym przypadku limit odpowiedzialności wyniesie 50 tys. zł.

- Dużych zmian mogą oczekiwać także ubezpieczeni, korzystający z „Generali, z myślą o aucie”. Od 5 lipca ochroną AC obejmujemy fotelik dziecięcy, umożliwiamy ubezpieczenie od kradzieży motocykli i skuterów oraz rozszerzamy ochronę w zakresie nielimitowanego holowania samochodów, również po awarii – dodaje Arkadiusz Wiśniewski, Członek Zarządu Generali TU.

Nowością w ubezpieczeniu „Generali, z myślą o aucie” jest też możliwość ubezpieczenia motocykli i skuterów od ryzyka kradzieży, bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat. Generali rezygnuje także z udziału własnego w szkodach spowodowanych przez kierowców, którzy nie ukończyli 25 lat, niebędących właścicielami pojazdu.

Dodatkowo w ubezpieczeniu Assistance w wariacie Lux Generali wprowadza nielimitowane holowanie auta na terenie Polski i krajów europejskich, także po awarii. Na tym samym terenie Generali zapewni samochód zastępczy. Zmiana dotyczy wariantu Lux i pozostałych wariantów obejmujących pomoc poza granicami Polski – Komfort i Komfort Plus.

wstecz