Generali nawiązało strategiczną współpracę z 4Life Direct

Dodano: 21-07-2020
Publikator: informacja prasowa

Współpraca pomiędzy podmiotami jest dwutorowa. 4LifeDirect został agentem Generali, a Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited – partnerzy 4Life Direct – również otrzymają w najbliższym czasie propozycję przejścia pod skrzydła Generali.

Red Sands, z siedzibą na Gibrlatarze, dotychczas oferował klientom w Polsce swoje ubezpieczenia na podstawie unijnych przepisów. Jednak z powodu wyjścia z UE, nie będzie mógł kontynuować działalności w unijnych krajach.

- To dla nas bardzo ważne, że możemy współpracować z taką firmą jak Generali jako partnerem dla posiadaczy naszych polis w Polsce. Zależało nam na tym, aby mimo zmian geopolitycznych, nasi klienci mogli nadal korzystać z doskonałych rozwiązań ubezpieczeniowych, realizowanych przez wiarygodną i solidną firmę ubezpieczeniową. Dzięki rozpoczęciu współpracy z Generali, po realizacji wymagań Sadu Najwyższego w Gibraltarze, z przyjemnością przekażemy naszych klientów pod skrzydła firmy, która zapewnia klientom doskonałe produkty i profesjonalny serwis oraz silne zaplecze kapitałowe – mówi Shaun Cawdery, Dyrektor Zarządzający Red Sands Life Assurance Company (Europe) Limited.

Jest to początek strategicznej współpracy Generali z firmą 4Life Direct, która została również agentem Generali w Polsce.

- Cieszę, że zyskaliśmy na partnera 4LifeDirect - firmę, która ma doświadczenie, jak docierać do tej grupy klientów z ofertą ubezpieczeń na życie. Wierzę, że wspólnie będziemy rozwijać ubezpieczenia na życie, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby klientów w myśl naszej idei bycia partnerem na całe życie – dodaje Maciej Fedyna, p.o. Prezesa Generali Polska.

wstecz