Europ Assistance z ubezpieczeniem Auto szyby

Dodano: 19-07-2021

Europ Assistance Polska wprowadziło do swojej oferty nowy produkt “Auto szyby”. Ubezpieczenie zapewnia ochronę na wypadek uszkodzenia szyby samochodu.

Do oferty Europ Assistance Polska zostało wprowadzone nowe ubezpieczenie - Auto szyby. Ochrona dostępna jest w trzech wariantach. Ponadto spółka umożliwia modyfikację kształtu ubezpieczenia oraz łączenia go z innymi produktami, w zależności od potrzeb klientów.

Produkt zapewnia środki na naprawę lub wymianę szyb w samochodzie, a także kompleksową koordynację prac i dostęp do infolinii dla klientów. W razie przedłużającej się naprawy szyby, kierowcy otrzymają pojazd zastępczy. W najszerszym wariancie z kolei udostępniono usługę door to door - polegającą na odebraniu uszkodzonego pojazdu i odstawieniu go po naprawie pod dom klienta, a także kalibrację i foliowanie szyby.

Produkt można nabyć zarówno jako rozszerzenie ubezpieczenia OC lub pakietu OC/AC bądź jako odzielną polisę. Mogą z niego skorzystać zarówno posiadacze wszystkich rodzajów pojazdów od aut osobowych po ciężarowe.

Tagi: ubezpieczenie, ac
wstecz