ERGO Hestia z tytułem „Lider Informatyki 2017” od Computerworld

Dodano: 25-09-2017
Kategorie :

Towarzystwo ubezpieczeń ERGO Hestia zdobyło nagrodę „Lider Informatyki 2017” od Computerworld w kategorii „Bankowość i Finanse”. Kapituła doceniła przede wszystkim wdrożenie w 2016 roku iHestii – rozwiązania, z którego w rok po prezentacji korzysta ponad 11 tysięcy agentów ubezpieczeniowych.

iHestia dostarcza produkty personalizowane od podstawowej do kompleksowej ochrony, której zakres klient uzgadnia ze swoim opiekunem. Umożliwia przeprowadzenie większości operacji w trybie rzeczywistym, bez konieczności wypełniania większości niezbędnych dotychczas dokumentów czy uzyskiwania zgód z centrali. Ubezpieczyciel umożliwia w ten sposób przejęcie przez pośredników 80% wszystkich operacji związanych ze sprzedażą i obsługą.

- Na ten sukces złożyło się kilka lat pracy pracowników ERGO Hestii z partnerami – ATENĄ i Logisferą Novą. Dzisiejszy kształt iHestii to również efekt zaangażowania agentów w dopasowanie tego rozwiązania do potrzeb codziennej obsługi klientów. iHestia łącząc trzy światy klienta, agenta i towarzystwa stworzyła jeden – Nowy Świat Ubezpieczeń. Gratuluję twórcom i dziękuję za wsparcie przy ciągłym rozwijaniu iHestii i stymulowanie do sięgania po kolejne nowości technologiczne – podsumowała Małgorzata Makulska, Wiceprezes Grupy ERGO Hestia.

Przeczytaj cały artykuł
Tagi: it
wstecz