ERGO Hestia wspiera konkurs fotograficzny

Dodano: 26-09-2017

Rusza kolejna edycja projektu artystycznego LIGHTS by Artystyczna Podróż pod patronatem ERGO Hestii. W ramach konkursu każdy ma szansę na wystawienie swoich prac na nietypowej wystawie, w prestiżowej galerii. Zdjęcia do projektu można wysyłać od 1 do 31 października br. Jego tematem przewodnim jest światło.

– W fotografii światło to kluczowe pojęcie. Tak szerokie ujęcie tematu daje niesłychaną swobodę interpretacji, co stanowi pożywkę dla artystycznej kreatywności twórców – mówi Maria Rosa, pomysłodawczyni i współprowadząca profil Artystyczna Podróż na Instagramie.

Najlepsze prace trafią do wyjątkowej galerii sztuki. W listopadzie będzie można je zobaczyć w Warszawie oraz w grudniu w Gdańsku. Na zwycięzcę czeka również artystyczna podróż do Paryża.

Jest to druga edycja konkursu organizowanego przez Artystyczną Podróż. Do pierwszej edycji, pod hasłem TERAZ by Artystyczna Podróż, jesienią 2016 roku zostało zgłoszonych ponad 5 tys. fotografii. 30 wybranych prac zostało zaprezentowanych podczas wyjątkowego wernisażu, zaś jury wyłoniło laureatów, którzy udali się w wyjątkową artystyczną podróż do Lizbony. Mecenasem konkursu jest Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń ERGO Hestia.

wstecz