ERGO Hestia wraz z agentami otworzyła już 100 Punktów Standard

Dodano: 20-07-2017

W dniu 19 lipca 2017 r. w Tarnowie towarzystwo ubezpieczeń ERGO Hestia uruchomiło setny Punkt Standard. Punkty Standard to strategiczny projekt ubezpieczyciela, stworzony z myślą o agentach, którzy chcą rozwijać swój biznes w oparciu o filozofię Najwyższego Standardu Ochrony (czytaj więcej: Grupa ERGO Hestia rozwija ogólnopolską sieć Punktów Standard).

Jak zapowiada ERGO Hestia, w ciągu kolejnych miesięcy liczba takich miejsc wzrośnie do co najmniej 150. Ubezpieczyciel wspiera swoich najlepszych partnerów biznesowych na etapie projektu, budowy, wyposażenia a następnie promocji i prowadzenia Punktów Standard.

– Punkty Standard to projekt mający na celu zapewnienie klientom Najwyższego Standardu Ochrony poprzez przyjazny dostęp do oferty ubezpieczeniowej – podkreśliła podczas otwarcia setnego punktu Małgorzata Makulska, wiceprezes ERGO Hestii. Do współpracy w projekcie zapraszamy sprawdzonych i lojalnych partnerów utożsamiających się z marką ERGO Hestia. W takich miejscach kreujemy nową przestrzeń dla doradztwa i dialogu z klientami. Najwyższy Standard Ochrony ERGO Hestii wyróżnia się na rynku i nierozerwalnie łączy właśnie z dobrym doradztwem i najwyższą jakością obsługi - dodała.

Ponadto w Punkcie Standard w Tarnowie powstała również galeria „Bema 20”. Pierwszą wystawę otworzyła Magdalena Kąkolewska, prezes Fundacji Artystycznej Podróży Hestii.

– Otwierając wystawę „Zwycięzcy” prezentujemy przekrój prac laureatów naszego konkursu skierowanego do artystów kończących uczelnie artystyczne. Z pewnością należą oni do grona najzdolniejszych artystów młodego pokolenia i wierzę, że dzięki przygodzie z Artystyczną Podróżą Hestii mogli doświadczyć czegoś nowego, tak samo jak biznes może czerpać ze sztuki. W takich okolicznościach to optymalne połączenie tych dwóch, tylko wbrew pozorom odrębnych, światów.

wstecz