Elektroniczna sprzedaż ubezpieczeń krótkoterminowych w RESO

Dodano: 04-10-2017

RESO wprowadziło elektroniczną sprzedaż ubezpieczeń krótkoterminowych (OCK). Od dnia 3 października 2017 r. polisy są wystawiane wyłącznie w formie elektronicznej w Panelu Agenta zakładu ubezpieczeń. W związku z tym towarzystwo zakazało wystawiania polis OCK na drukach ręcznych oraz poprosiło agentów o ich zwrot.

RESO Europa Service dotychczas oferowało OC krótkoterminowe w tradycyjnej formie sprzedaży na drukach ręcznych. Od 3 października spółka uruchomiła elektroniczną sprzedaż ubezpieczeń krótkoterminowych OC ppm. (OCK). Oznacza to, że umowy ubezpieczenia OCK  będzie można zawrzeć jedynie za pośrednictwem „Kalkulatora OCK” dostępnego w Panelu Agenta.

Ubezpieczenie krótkoterminowe OC ppm. jest dostępne m.in. dla właścicieli aut prowadzących działalność gospodarczą polegającą na pośredniczeniu w kupnie i sprzedaży pojazdów mechanicznych, dla właścicieli aut zarejestrowanych czasowo lub zagranicą, które docelowo mają być zarejestrowane w Polsce. Produkt dedykowany jest również właścicielom aut wolnobieżnych (z wyłączeniem ciągników rolniczych) oraz posiadaczom pojazdów historycznych.

Tagi: oc, agent, polisa
wstecz