Dzień przedsiębiorczości w Pramerice

Dodano: 28-04-2017

Pramerica Życie wzięła udział w programie „Dzień przedsiębiorczości”, który ma na celu poznanie charakteru pracy w różnych branżach i ułatwienie uczniom szkół ponadgimnazjalnych wyboru przyszłego zawodu.

„Dzień przedsiębiorczości” jest organizowany corocznie przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. W dniu 26 kwietnia 2017 r. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych odwiedzili centralę firmy oraz jej oddziały. W trakcie spotkania zapoznali się z historią towarzystwa i wartościami marki. Uczestnicy „Dnia przedsiębiorczości” otrzymali również informacje na temat rynku ubezpieczeń. Po tym wprowadzeniu młodzież sama mogła zająć stanowiska pracy w działach IT, HR, Szkoleń oraz w oddziałach firmy oraz spotkać się z członkami Zarządu.

- Łączenie edukacji z biznesem leży u podstaw naszej działalności społecznej. Cieszymy się, że odwiedzająca nas młodzież miała okazję poznać w praktyce, jak dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów. To była również doskonała okazja do tego, by pokazać uczniom, jakich umiejętności wymaga praca w branży finansowej. Mamy nadzieję, że udział w Dniu przedsiębiorczości w Pramerica Życie wzbogaci odwiedzających nas uczniów i wpłynie pozytywnie na wybór ich przyszłości zawodowej - powiedział Robert Gowin, Członek Zarządu Pramerica Życie.

Organizatorem „Dnia przedsiębiorczości” jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, której partnerem jest towarzystwo ubezpieczeń. W ramach tej współpracy Pramerica podejmuje wiele inicjatyw, takich jak Pramerica Moc Działania oraz bierze udział w programie Otwarta firma.

wstecz