DAS FLOTA – nowy produkt ubezpieczenia flot od D.A.S. TUOP

Dodano: 12-06-2017

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej wprowadza do oferty ubezpieczenie DAS FLOTA. Produkt skierowany jest do firm posiadających floty pojazdów, bez względu na ich rodzaj i typ. Polisa zapewnia m. in. nielimitowane porady prawne, pokrycie kosztów sądowych oraz wynagrodzenie prawnika. Jest to jedyne ubezpieczenie na polskim rynku gwarantujące profesjonalną ochronę prawną dla flot pojazdów oraz ich kierowców. 

- D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej przechodzi obecnie szereg zmian, które pozwolą rozwinąć sprzedaż dla brokerów. Naszym priorytetem jest przygotowanie oferty odpowiadającej na oczekiwania i potrzeby klientów. A właśnie o rozwiązanie zapewniające ochronę prawną dla flot byliśmy ostatnio pytani najczęściej. Nic zatem dziwnego, że ubezpieczenie DAS FLOTA stało się ważnym kierunkiem rozwoju oferty produktowej – mówi Robert Szywalski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej i Reasekuracji w D.A.S. TUOP.

Ubezpieczenie obejmuje ochroną prawną szkody osobowe ze zdarzeń komunikacyjnych, szkody z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego i prawa wykroczeń związanych z pojazdem i kierowcą. Ponadto, specjalny wariant został dopasowany do potrzeb firm transportowy. W jego zakres wchodzą też warunki wykonywania przewozu lub transportu oraz czasu pracy kierowców.

W ramach polisy, ubezpieczeni mogą korzystać z porad prawnych udzielanych całą dobę przez telefon. Ubezpieczenie gwarantuje też zwrot kosztów sądowych, opłacenie usług prawnika oraz kwoty zasądzonej stronie przeciwnej i innych wydatków związanych ze sprawą.

- Polisa DAS FLOTA jest świetnym rozwiązaniem dla zdecydowanej większości firm, które dysponują flotami pojazdów, ale nie mają rozbudowanych działów prawnych zdolnych zapewnić kierowcom oraz pojazdom odpowiedniego poziomu ochrony prawnej w Polsce i za granicą – przekonuje przedstawiciel D.A.S. TUOP.

Jak podaje ubezpieczyciel, DAS FLOTA jest produktem wpisującym się w strategię rozwoju współpracy z brokerami. W ramach tej strategii, firma usprawniła serwis sprzedażowy i likwidacyjny. 

- To wszystko sprawia, że ubezpieczenie DAS FLOTA to nie tylko dobrze skonstruowane warunki ubezpieczenia, ale także dobrze przemyślane procedury oraz wsparcie dla pośredników na każdym etapie, od przygotowania umowy aż po likwidację szkody - podsumowuje Robert Szywalski.

Tagi: szkoda
wstecz