Cyfrowa hipoteka w Banku Millennium

Dodano: 25-11-2021
Publikator: informacja prasowa

Bank Millennium uruchomił możliwość przekazywania zewnętrznych polis ubezpieczeniowych w aplikacji mobilnej i serwisie Millenet. Jest to kolejny etap cyfryzacji hipotek.

Adresatem usługi są kredytobiorcy posiadający kredyt hipoteczny w Millennium, którzy zawarli ubezpieczenie w innej instytucji. Dzięki temu udogodnieniu, istnieje możliwość załączenia skanu polisy, przekazania potwierdzenia płatności składki, a w przypadku opłacenia jej z konta w Banku Millennium, wskazania płatności bezpośrednio w historii rachunku.

W bankowości elektronicznej bank stworzył sekcję, w której klienci mają możliwość sprawdzenia statusu warunków dotyczących ubezpieczeń swoich oraz pozostałych kredytobiorców.

- Możliwość przekazywania do banku polisy ubezpieczeniowej, bez konieczności wizyty w oddziale, to kolejny krok w naszych działaniach, zmierzających do digitalizacji hipoteki. Kredyt hipoteczny zwykle jest z nami przez wiele lat. Zatem digitalizacja dotyczy nie tylko samego momentu jego zaciągania, ale i późniejszej obsługi. Dążymy do tego, aby ta obsługa była dla klienta jak najłatwiejsza. W planach mamy oczywiście udostępnienie kolejnych opcji online - mówi Anna Meunier, Kierująca Wydziałem Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

wstecz