Credit Agricole wspiera rodzinne finanse

Dodano: 14-05-2021
Publikator: informacja prasowa

15 maja przypada Międzynarodowy Dzień Rodzin. W związku z tym Credit Agricole edukuje z finansów oraz promuje swoją ofertę dla rodzin. Korzystając z niej, klient może dostać 500 zł za założenie dla siebie konta, a także 50 zł oraz bezpłatną ekokartę z wybranym wizerunkiem za otwarcie konta dla dziecka. Co więcej, bank zachęca, by korzystać ze zniżek ze swoim Klubem Rabatowym, a liczniejsze rodziny do użytkowania Karty Dużych Rodzin.

Oferta „50 zł KiesznokoweGO” przeznaczona jest dla osób w wieku 13-18 lat. Żeby skorzystać z oferty dla młodych, trzeba przyjść z rodzicem do placówki banku i założyć Konto dla Ciebie GO! Następnie, przyznawana jest premia w wysokości 50 zł oraz możliwość wybrania przez siebie wizerunku, który będzie na karcie. Posiadacze konta mogą korzystać z aplikacji CA24 Mobile, płacić przez Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK. Prowadzenie konta oraz przelewy internetowe są bezpłatne, darmowe jest również wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz przelewanie pieniędzy na telefon.

- W katalogu naszych kart znajduje się aż 180 propozycji wizerunków w trzynastu kategoriach. Poza wizerunkami dla fanów sportu, motoryzacji, gier, zwierząt czy przyrody, klienci mogą też wybrać spersonalizowaną kartę ze swoją grupą krwi, znakiem zodiaku czy z ulubionym tekstem. Wśród nastolatków dużym powodzeniem cieszą się karty z napisami „Hajs”, „Kto bogatemu zabroni” czy „XD LOL”. Wiemy, że dla młodych ludzi to bardzo ważne, aby mogli podkreślić swoją osobowość i spersonalizować posiadane rzeczy, także swoją pierwszą kartę płatniczą – mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Bank przygotował również ofertę dla rodziców. Każdy, kto do końca lipca otworzy flagowe Konto dla Ciebie i wykona w miesiącu określoną liczbę transakcji telefonem, kartą lub BLIKIEM, może otrzymać od banku do 500 zł premii. Konto dla Ciebie jest bezpłatne, jeśli zostanie spełniony warunek minimum 1.000 zł wpływów miesięcznie i wykonana zostanie miesięcznie minimum jedna transakcja kartą lub BLIKIEM. Po spełnieniu warunków bezpłatne jest korzystanie z karty i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Dla rodziców, jak i młodych, bank oferuje funkcję CAsaver. Funkcja ta pozwala oszczędzać podczas codziennych zakupów przez zaokrąglanie transakcji do wskazanej przez klienta wartości. Zaokrąglona kwota jest przekazywana na rachunek oszczędnościowy posiadacza karty.

Dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny Credit Agricole przygotował specjalną ofertę. Obejmuje ona bezpłatne konto, bezpłatną kartę do konta, wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie za darmo, podwyższone oprocentowanie rachunku oszczędnościowego z dzienną kapitalizacją o 0,1 p.p. oraz brak opłaty rocznej za przyznanie Indywidualnej Linii Kredytowej.

wstecz