Credit Agricole uruchomił ofertę ratalnej sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych

Dodano: 16-08-2018
Publikator: informacja prasowa

Credit Agricole wprowadził do swojej oferty możliwość rozłożenia składki na ubezpieczenie komunikacyjne na miesięczne raty. Klienci zainteresowani tą usługą będą mogli zawrzeć umowę elektronicznie przy wykorzystaniu Szybkiego Podpisu, czyli autoryzacji umowy poprzez podanie kodu SMS. 

- Wychodzimy na rynek z nową i atrakcyjną ofertą finansowania ubezpieczeń OC/AC i mamy nadzieję skusić nią wielu nowych klientów, którym roczne stawki ubezpieczeniowe wydają się zbyt wysokie. Standardowo istnieje możliwość rozkładania opłaty maksymalnie na kwartał, a dzięki nam częstotliwość płatności jest miesięczna. Rozłożenie składki na raty pozwala opłacić ubezpieczenie i zagwarantować sobie bezpieczeństwo, a jednocześnie zmniejszyć obciążenie kieszeni klienta – przekonuje Tomasz Kamiński, Dyrektor Departamentu Regionalnej Sieci Sprzedaży i Relacji z Partnerami w Credit Agricole.

Kredyt ratalny banku Credit Agricole został wyróżniony dwukrotnie Złotym Godłem w badaniach konsumenckich przeprowadzonych w 2017 i 2018 roku. Jest to również najchętniej wybierany program ratalny w Polsce, z którego korzysta ponad 25% kupujących. Klienci doceniają Credit Agricole za sprawną obsługę, małą ilość formalności, dużą dostępność oraz dopasowanie do potrzeb klientów.

wstecz