Credit Agricole promuje ofertę inwestycyjną

Dodano: 10-01-2022
Publikator: informacja prasowa

Credit Agricole zachęca swoich klientów do inwestowania w fundusze. Bank zaoferował ofertę inwestycyjną, polegającą na braku opłat z tytułu nabycia jednostek uczestnictwa oraz obniżeniu opłat za zarządzanie funduszami.

Od pierwszego stycznia bieżącego roku Credit Agricole uruchomił „Zimową promocję”, która potrwa do 31 marca 2022 roku. Inicjatywa polega na nabyciu w tym okresie jednostek uczestnictwa zupełnie za darmo. „Zimowa promocja” dotyczy: Amundi Parasolowy Fundusz Inwestycyjny Otwarty w programie Aktywnie Inwestuję, Amundi Stars Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty w programie Aktywnie Inwestuję Stars oraz Credit Agricole Fundusz Inwestycyjny Otwarty w programie Inwestuję. W celu skorzystania z promocji wystarczy wykonać przelew do TFI za nabycie w CA24 eBank oraz wpisać jako kod promocyjny „promocja”. Przelew powinien zostać wykonany do 29 marca 2022 roku.

Co więcej, z początkiem nowego roku bank obniżył opłaty za zarządzanie funduszami. Nowe stawki kształtują się w sposób następujący:

  • AMUNDI Globalnych Perspektyw Dynamiczny zmiana z 2,5 proc. na 2 proc.;
  • CA Akcyjny z 2,5 proc. na 2 proc.;
  • CA Dynamiczny Polski z 2,5 proc. na 2,0 proc.;
  • CA Stabilnego Wzrostu z 2,25 proc. na 2 proc.

− Wyraźnie widzimy rosnące zainteresowanie klientów produktami inwestycyjnymi, opartymi o indeksy spółek inwestujących w zielone technologie i troszczących się o czystość środowiska. To nasze najlepiej sprzedające się produkty, co bardzo nas cieszy - komentuje Tomasz Wyłuda, dyrektor Biura Doradztwa Inwestycyjnego w Credit Agriole.

Jak informuje bank, niedługo zostanie wprowadzona nowa polisa ubezpieczeniowa z premią inwestycyjną, która będzie oparta o obligacje społeczne ‘social bonds’ wykorzystywane do finansowania działalności społecznej pozytywnego wpływu. Produkt powinien pojawić się pod koniec bieżącego miesiąca.

wstecz