Concordia Ubezpieczenia przygotowała 200 tys. kart ICE

Dodano: 24-04-2017

Concordia Ubezpieczenia postanowiła propagować ideę karty ICE i przygotowała 200 tys. takich kart, na których można wpisać swoją grupę krwi, choroby, a także dane kontaktowe do osoby, którą należy powiadomić w razie wypadku.

Karta ICE lub I.C.E. z angielskiego „In case of emergency”, co oznacza tyle co „w nagłym wypadku”, to powszechnie znany skrót informujący ratowników, do kogo powinni zadzwonić w razie nagłego wypadku. Karta jest znana na całym świecie jako ważna wskazówka w nagłych wypadkach. Stanowi ona element międzynarodowego systemu ratunkowego.

– Naszą misją jest dostarczanie klientom solidnej i kompleksowej ochrony. Bycie blisko, kiedy tego potrzebują. Karty ICE naturalnie się z tym wiążą – wyjaśnił Jacek Smolarek, Prezes Concordii Ubezpieczenia. – Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób miało w swoich portfelach karty, których celem jest poprawa bezpieczeństwa i pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Jest to spójne z naszą misją i wpisuje się doskonale w realizację projektów odpowiedzialnych społecznie – dodał.

Przygotowane przez poznańskiego ubezpieczyciela karty dodawane będą do całego nakładu Super Expressu w dniu 25 kwietnia br. Będzie je można również dostać od Pośredników Concordii, którzy zdecydują się zostać ambasadorami akcji.

wstecz