Compensa zwyciężyła w krajowym etapie European Business Awards

Dodano: 24-09-2019

Compensa TU otrzymała nagrodę „National Winner” w kategorii The Digital Technology Award. Wyróżnienie przyznawane jest przez European Business Awards. Compensa została nagrodzona za rozwiązanie zastosowane w procesach likwidacji szkód. Ponadto, doceniono postawę ubezpieczyciela wobec kwestii zrównoważonego rozwoju i budowania kultury innowacyjności.

- Tytuł „National Winner” w kategorii The Digital Technology Award to dla nas wielka satysfakcja. Ambicją Compensy jest bowiem nie tylko dostosowanie do zmieniającego się rynku, lecz przede wszystkim wyznaczanie trendów w dziedzinie nowych technologii w ubezpieczeniach. Dodatkowo wielkie znaczenie ma dla nas społeczna odpowiedzialność biznesu. Nagroda „National Winner” pokazuje, że starania Compensy mogą stanowić wyznacznik dla firm, które chciałyby się na nas wzorować – komentuje Artur Borowiński, prezes zarządu Compensy.

Do pierwszego etapu konkursu zakwalifikowało się w tym roku 197 przedsiębiorstw z Polski. 13 z nich uzyskało tytuł „National Winner” a także awans do kolejnego etapu. Na początku grudnia odbędzie się finał konkursu, podczas którego zostaną wyłonieni europejscy liderzy.

wstecz