Compensa uczy dzieci prawidłowych zachowań na drodze

Dodano: 22-06-2017

Towarzystwo ubezpieczeń Compensa wraz z Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowało imprezę edukacyjną w Akademickim Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka w Lublinie. Ubezpieczyciel promuje bezpieczeństwo na drodze. W tym celu podejmuje działania, które mają na celu kształtowanie prawidłowych postaw u najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz edukację w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

- Poprzez edukację uczniów z klas pierwszych szkół podstawowych, chcemy kształtować pozytywne postawy już od najmłodszych lat. Wierzymy, że wiedzę nabytą podczas naszych imprez, dzieci przynoszą do swoich domów, stając się strażnikami bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym u swoich rodziców – komentuje Karolina Tworzydło, dyrektor Biura Marketingu i PR w Compensie.

W wydarzeniu wzięło udział blisko 320 uczniów z 12 szkół podstawowych, a także liczni przedstawiciele władz miasta w Lublinie, funkcjonariusze publiczni, przedstawiciele władz oświatowych, służby mundurowe, dyrektorzy szkół.

W maju br. odbyła się również impreza edukacyjna dla dzieci z województwa pomorskiego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 dzieci z 10 słupskich szkół (czytaj więcej: Compensa uczy dzieci bezpiecznego zachowania na drodze i pierwszej pomocy).

wstecz