Compensa uczy dzieci bezpiecznego zachowania na drodze i pierwszej pomocy

Dodano: 19-05-2017

Towarzystwo ubezpieczeń Compensa promuje bezpieczeństwo na drodze. W tym celu podejmuje działania, które mają na celu kształtowanie prawidłowych postaw u najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz edukację w zakresie udzielania pierwszej pomocy.

Ubezpieczyciel wspiera Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Bierze udział w cyklu wydarzeń promujących bezpieczeństwo ruchu drogowego dla dzieci i młodzieży szkolnej, pokazach pierwszej pomocy podczas rodzinnych imprez lokalnych oraz profesjonalnych szkoleniach z pierwszej pomocy dla pracowników zakładu ubezpieczeń.

- Poprzez edukację uczniów z klas pierwszych szkół podstawowych, chcemy kształtować pozytywne postawy już od najmłodszych lat. Wierzymy, że wiedzę nabytą podczas naszych imprez, dzieci przynoszą do swoich domów, stając się strażnikami bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym u swoich rodziców – komentuje Karolina Tworzydło, dyrektor Biura Marketingu i PR w Compensie.

W tym miesiącu odbyła się impreza edukacyjna dla dzieci z województwa pomorskiego. W wydarzeniu wzięło udział ponad 250 dzieci z 10 słupskich szkół.

wstecz