BNP Paribas udostępnia swoim klientom IBM Trusteer Rapport

Dodano: 21-08-2020
Publikator: informacja prasowa

Bank BNP Paribas dba o bezpieczeństwo swoich klientów w sieci. Od teraz mogą oni bezpłatnie korzystać z aplikacji IBM Trusteer Rapport, która chroni przed kradzieżą danych przekazywanych drogą elektroniczną.

IBM Trusteer Rapport to aplikacja, której funkcje znacząco ograniczają ryzyko związane z cyberprzestępczością. Oprogramowanie chroni przed kradzieżą tożsamości, zabezpiecza poufne dane i podnosi poziom ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem i próbami phishingu.

- Postępująca cyfryzacja świata finansów znacząco ogranicza wiele zagrożeń, które czekały na klientów offline. Nie oznacza to jednak, że możemy rezygnować ze środków ostrożności. Staramy się regularnie uczulać naszych klientów na kwestie bezpieczeństwa w sieci. Udostępniając im za darmo oprogramowanie IBM, dajemy im dodatkowo bardzo skuteczne narzędzie, które chroni wrażliwe dane i pieniądze przed najczęściej stosowanymi sztuczkami internetowych przestępców – tłumaczy Krzysztof Słotwiński, dyrektor zarządzający Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania Ciągłością Działania w Banku BNP Paribas.

Aplikacja chroni w trakcie korzystania z serwisu bankowości internetowej, zabezpiecza dane przekazywane drogą elektroniczną i zwiększa bezpieczeństwo w trakcie korzystania z przeglądarki internetowej w wypadku prób nieuprawnionych modyfikacji transakcji.

wstecz