beinsured.pl patronem medialnym FutureTech Congress

Dodano: 27-03-2017

Portal beinsured.pl objął patronatem medialnym wiodący kongres technologiczny w regionie.

W dniach 24-25 maja 2017 r. w Warszawie odbędzie się FutureTech Congress, międzynarodowy projekt, wiodące wydarzenie technologiczne w regionie. Będzie ono odpowiedzią na wyzwania związane z ekspansją cyfrową, rozwojem gospodarczym opierającym się w przeważającej mierze na nowoczesnych technologiach, dynamicznym zmianom zachodzącym w kluczowych sektorach, wynikających z konieczności dostosowania się do nowych potrzeb oraz wymagań klienta cyfrowego.

FutureTech Congress to wydarzenie, na które składają się trzy projekty: FinTech Digital Congress, InsurTech Digital Congress oraz BIG DATA: Think Big CEE Congress.

Wydarzenie skupiać będzie kluczowych uczestników i twórców dynamicznie rosnącej branży fintech/insuretech: przedstawicieli dojrzałego sektora finansowego, start-up’ów, firm wyzywających tradycyjne modele biznesowe, inwestorów, funduszy private equity, rynku kapitałowego, jak również podmioty realizujące projekty Big Data z kluczowych sektorów gospodarki. Organizatorzy przewidują, iż liczba uczestników wyniesie 1500 osób.

Patronat honorowy nad kongresem objęło między innymi: Ministerstwo Cyfryzacji, GIODO a także KUKE. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie Państwo na stronie: http://ftcongress.pl/

wstecz