Beesafe udostępnił klientom inteligentny kalkulator ubezpieczeniowy

Dodano: 07-10-2020
Publikator: informacja prasowa
Kategorie :

W październiku wystartował kolejny kalkulator ubezpieczeniowy. Narzędzie udostępniono na portalu beesafe.pl. Jak przekonują twórcy, jest to najszybszy na rynku kalkulator ubezpieczeniowy.

Kalkulator od Beesafe połączony jest z bazą danych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Dzięki temu rozwiązaniu poszukujący ochrony musi jedynie wpisać do formularza numer rejestracyjny, rok produkcji pojazdu oraz datę urodzenia jego właściciela; pozostałe dane są pobierane z Ośrodka Informacji UFG.

- Kalkulatory ubezpieczeniowe wymagają zazwyczaj dosyć żmudnego podawania wielu danych zarówno osobowych, jak i dotyczących pojazdu, przez co sprawdzenie oferty, czy zakup ubezpieczenia zabierają rzeczywiście sporo czasu. Natomiast naszym celem było tak uprościć cały proces, by ubezpieczenie można było kupić online łatwo, wygodnie i przede wszystkim szybko. I to nam się udało – mówi Rafał Mosionek, Prezes Zarządu Beesafe.

Narzędzie umożliwia sprawdzenie cen za ubezpieczenie OC ppm., AC i NNW. W ofercie Beesafe znajdują się inne serwisy dodatkowe m.in. “Ubezpieczenia miejskie” czyli OC i NNW dla osób korzystających z elektrycznych hulajnóg/rowerów oraz “Wygodny Kierowca”, w ramach którego Beesafe zajmuje się naprawami, przeglądami i serwisem oraz z odbiorem i odstawieniem auta we wskazane miejsce. Inne pakiety dodatkowe to m.in. ubezpieczenie bagażu, akumulatora, opon, szyb, a także Ochrona Prawna.

Kalkulator Beesafe jest ciągle w fazie beta testów, które potrwają do końca roku.

Tagi: oc, ac
wstecz