Beata Siwczyńska-Antosiewicz dołączyła do Zarządu Generali Polska

Dodano: 11-10-2021
Publikator: informacja prasowa

11 października bieżącego roku Beata Siwczyńska-Antosiewicz objęła stanowisko Dyrektora Finansowego w Generali Polska.

− Bardzo się cieszę, że Beata Siwczyńska-Antosiewicz dołącza do zespołu Generali. Beata posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze finansów w sektorze ubezpieczeń. Zorientowana jest na biznes i wyniki, jednocześnie koncentrując się na rozwoju ludzi i pracy zespołowej. Wierzę, że wniesie ogromny wkład w rozwój Generali w Polsce – powiedział Roger Hodgkiss, Prezes Zarządu Generali Polska.

Beata Siwczyńska-Antosiewicz jest absolwentką studiów ekonomicznych, podyplomowych studiów ENAss/Polsko-Francuskiego Instytutu Ubezpieczeń, GSMP Wharton School/AXA University i AMP IESE Business School. Posiada duże doświadczenie w zakresie finansów i ryzyka. Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła z sukcesem wdrażając system finansowy SAP przy połączeniu BRE Ubezpieczenia i Liberty Ubezpieczenia ze spółkami z Grupy AXA Polska. Pełniła kluczową funkcję w przygotowaniu procesu sprzedaży AXA Polska do Uniqa. Zajmowała stanowisko Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu w Grupie AXA w Polsce. Dla Grupy Uniqa Polska Beata Siwczyńska-Antosiewicz pełniała również funkcje: Chief Data Officer, Management Information System, optymalizacja i automatyzacja procesów, wsparcie systemów IT oraz zarządzanie projektami.

− Bardzo dziękuję moim nowym szefom: Luciano Cirinà, Carlo Schiavetto, Andrei Simoncellemu oraz Rogerowi Hodgkissowi za okazane zaufanie i zaproszenie do pracy dla Grupy Generali. Cieszę się, że dołączam do zespołu, przyczyniając się do jego przyszłych sukcesów oraz do umocnienia i wzrostu pozycji Generali w Polsce – mówi Beata Siwczyńska-Antosiewicz.

wstecz