Bank BNP Paribas stawia na dalszy rozwój platformy walutowej FX Pl@net

Dodano: 04-08-2020
Publikator: informacja prasowa

BNP Paribas będzie rozwijał usługi walutowe w ramach platformy FX Pl@net. Jednocześnie, jak poinformował bank, usługi te nie będą już dostępne w serwisie Rkantor.com.

- Dokonaliśmy przeglądu oferowanych narzędzi i postawiliśmy na rozwiązania, które mają większy potencjał i pozwalają na bieżące wprowadzanie innowacji, dzięki czemu zapewnią klientom Banku BNP Paribas znacznie większe możliwości. Usługi wymiany walut, które dotychczas były dostępne zarówno na Rkantor.com, jak i na platformie FX Pl@net, teraz będą w jednym systemie z dostępem do innych elementów oferty Banku – mówi Michał Hojowski, Dyrektor Zarządzający Pionu Rynków Finansowych w Banku BNP Paribas.

FX Pl@net to n platforma walutowa zbudowana na bazie rozwiązań oferowanych przez banki, po fuzji których powstał obecny BNP Paribas. Dla klientów Rkantor.com przygotowano ofertę, która pozwoli przenieść konto z Rkantor.com na FX Pl@net.

Jednocześnie, we wrześniu każdy aktywny klient Rkantor.com otrzyma wypowiedzenie umowy o świadczeniu usług wraz z informacją o dwumiesięcznym okresie wypowiedzenia. Ta platforma waluta będzie dostępna jedynie do 30.11.2020 r.

wstecz