Bank BNP Paribas rozwija GOmobile

Dodano: 25-09-2020
Publikator: informacja prasowa

GOmobile – aplikacja mobilna BNP Paribas – kolejny raz będzie uaktualniana. Nowe funkcjonalności obejmują m.in. proste aktywowanie aplikacji, własny przelew walutowy czy łatwe udzielanie/cofanie zgód marketingowych, a także rozbudowane opcje związane z powiadomieniami push.

- Prace nad usprawnieniami GOmobile nie ustają nawet na moment, to stały proces. Rozwój technologii i zmiany w przyzwyczajeniach klientów są zbyt dynamiczne, byśmy mogli się zatrzymać i powiedzieć, że w naszej aplikacji nie da się już wprowadzić ulepszeń. Nowe oczekiwania użytkowników odbieramy bardzo pozytywnie - są potwierdzeniem, że praca, którą wkładamy w rozwój narzędzi digitalowych skutkuje coraz szerszym wykorzystaniem możliwości aplikacji – mówi Krzysztof Suchan, Dyrektor Departamentu Rozwoju Kanałów Cyfrowych w Banku BNP Paribas.

BNP Paribas wprowadza możliwość otwierania lokat przez aplikację mobilną. Dodatkowo, bank umożliwia przesłanie pieniędzy między kontami, również w innych walutach. Nowe funkcjonalności to też możliwość pobierania wyciągów z kont osobistych, oszczędnościowych i kart kredytowych czy uproszczone udzielanie i cofanie zgód marketingowych.

Nowości w aplikacji dotyczą też powiadomień push. Po otrzymaniu notyfikacji, klient może jednym ruchem palca (po zalogowaniu) przejść do odpowiednich ekranów aplikacji.

wstecz