AXA Najbardziej Cyfrowym Ubezpieczycielem Roku w rankingu e-Commerce Polska awards 2017

Dodano: 10-11-2017

9 listopada w warszawskim Kinie Praha odbyła się gala V edycji konkursu e-Commerce Polska awards oraz II edycji konkursu Osobowość Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej. Laureatem  kategorii „Najbardziej cyfrowy ubezpieczyciel” została AXA.  

Zakład ubezpieczeń już po raz drugi odebrał wyróżnienie w tym konkursie. Spółka została nagrodzona za najbardziej wygodną, czytelną i użyteczną stronę internetową, która jest dostosowana do urządzeń mobilnych. Ponadto, wyróżnia się pod względem zastosowanych innowacji technologicznych oraz zaimplementowanych aplikacji ułatwiających korzystanie z usług.

- Coroczna gala organizowanych przez e-Izbę to święto podmiotów, a także Osobowości Polskiej i Regionalnej Gospodarki Cyfrowej, które w sposób najbardziej efektywny i co ważne ze zrozumieniem swoich odbiorców rozwijają się i odnoszą sukcesy w pełnej wyzwań transformacji cyfrowej. Gratuluję laureatom tegorocznej edycji obu konkursów. To oni wyznaczają kierunek dobrych praktyk i skutecznych działań, które mają znaczący wpływ na postęp cyfrowy w Polsce - podkreśla Patrycja Sass - Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.   

Konkurs e-Commerce Polska awards organizowany jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Udział w nim biorą głównie sklepy online. Kategoria dla banków i ubezpieczycieli została wprowadzona rok temu. Natomiast w tym roku po raz pierwszy nagrody przyznano podmiotom działającym w branży e-medycyny, e-administracji oraz dostawcom innowacyjnych technologii (e-usług). W sumie nagrody przyznano w 16 kategoriach.

Osobowością Polskiej Gospodarki Cyfrowej został Przemysław Budkowski, Prezes Allegro. Natomiast Piotr Kuczera, Prezydent Rybnika, odebrał statuetkę dla Osobowości Polskiej Regionalnej Gospodarki Cyfrowej.

wstecz