Aviva rozpoczyna współpracę z ING Bankiem Śląskim

Dodano: 11-04-2017
Kategorie :

Od kwietnia ubezpieczenia podróżne Aviva można kupić na stronie internetowej ING Banku Śląskiego oraz w serwisie bankowości elektronicznej instytucji. W planach spółek jest dalsze rozszerzanie oferty współpracy. Kolejnymi produktami dystrybuowanymi przez ING Bank Śląski mają być ubezpieczenia związane z kredytami.

- Aviva dołącza do grona naszych strategicznych partnerów w zakresie bancassurance. Jesteśmy przekonani, że rezultatem rozpoczynającej się współpracy będzie dalsze doskonalenie oferty ubezpieczeniowej dla naszych klientów – mówi Katarzyna Stawecka, Dyrektor Banku z ING Banku Śląskiego.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z bankiem, z którym łączy nas wysoka jakość oferowanych produktów i obsługi klientów. Liczymy na jej dalszy rozwój wykorzystując potencjały obu firm – wskazuje Andrzej Oślizło, wiceprezes Avivy ds. rozwoju biznesu, członek rady nadzorczej Expandera.

ING Bank Śląski to kolejny partner ubezpieczyciela w ramach sprzedaży ubezpieczeń w kanale bancassurance. W 2008 r. zakład ubezpieczeń rozpoczął współpracę na zasadzie joint venture z Bankiem Zachodnim WBK, powołując BZ WBK-AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A. (czytaj więcej: Podmioty rynku ubezpieczeniowego: BZ WBK-AVIVA). Natomiast rok temu Aviva podjęła współpracę z Eurobankiem w zakresie produktów ubezpieczenia kredytu (czytaj więcej: Aviva ubezpieczy klientów eurobanku).

wstecz