Auto na zimę z multiagencją CUK Ubezpieczenia

Dodano: 22-11-2019
Publikator: informacja prasowa

W najnowszej informacji prasowej eksperci multiagencji CUK Ubezpieczenia zalecają, aby przygotować auto do najchłodniejszego sezonu w roku. W ramach przygotowań rekomendują też zakup ubezpieczenia assistance, które pomoże w sytuacjach kryzysowych.

– Auto, które nie będzie w dobrym stanie technicznym, może mieć spore problemy z odpaleniem w niższych temperaturach. Z tym tematem łączy się także kontrola lub wymiana akumulatora na nowy tak, aby w zimniejsze dni nas nie zawiódł. Bardzo ważne jest, żeby również pamiętać o kontroli alternatora, nie tylko w okresie jesienno-zimowym, ale i w innych momentach w roku. Jeśli jednak mimo dbałości o stan pojazdu, dojdzie do sytuacji, gdy nasz samochód będzie miał problemy z odpaleniem, to nieocenionym pomocnikiem może okazać się assistance, który pomoże nam w kryzysowej sytuacji - zaleca Maciej Kuczwalski, ekspert multiagencji CUK Ubezpieczenia.

Jak przekonuje multiagencja CUK Ubezpieczenia, obecnie na rynku jest wiele produktów, które mogą nam ułatwić podróżowanie po mieście w okresie zimowym.

– Wśród najbardziej polecanych dodatków dla kierowców na zimniejszą połowę roku jest AC, assistance, ubezpieczenie szyb oraz NNW. Kompleksowy pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego może nam znacznie ułatwić życie, podczas tej mało sprzyjającej aury – radzi Maciej Kuczwalski.

wstecz