Assistance od utraty danych osobowych dla klientów Play

Dodano: 10-05-2017

Spółka P4 – operator sieci Play – wspólnie z Europ Assistance Polska przygotowała specjalne ubezpieczenie assistance dołączone do pakietu oprogramowania antywirusowego „Ochrona Internetu PRO”. Ubezpieczenie to chroni od ryzyka utraty danych osobowych, a także zdalną pomoc IT.

„Ochrona Internetu PRO” to profesjonalny pakiet antywirusowy, który zapewnia klientom Play bezpiecznie surfowanie po internecie, korzystanie z portali społecznościowych oraz bankowości elektronicznej. W ramach usługi klienci chronieni są dodatkowo specjalnym ubezpieczeniem E-Security. Zapewnia ono pomoc w przypadku wystąpienia awarii sprzętu IT lub na życzenie klienta.

„W sytuacji utraty danych znajdujących się na komputerze Klient ma zagwarantowany transport sprzętu do serwisu i pokrycie kosztów odzyskania danych. Ponadto na życzenie Klienta, Centrum Alarmowe organizuje i pokrywa koszty zdalnej pomocy w instalacji oprogramowania antywirusowego dostępnego w ramach usług” – informuje Europ Assistance Polska.

- Bezpieczeństwo w internecie to podstawa. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy ich dane są w sieci bezpieczne. Posiadając odpowiednie oprogramowanie antywirusowe uzupełnione o ochronę ubezpieczeniową, minimalizujemy przykre skutki ewentualnych zagrożeń cybernetycznych – mówi Marcin Zieliński, Dyrektor Departamentu Sprzedaży w Europ Assistance Polska.

Tagi: assistance, it
wstecz