Anna Ralcewicz została szefową zespołu szkoleń w ERGO Hestii

Dodano: 18-02-2020
Publikator: informacja prasowa

Anna Ralcewicz objęła stanowisko Dyrektora ds. Szkoleń w STU ERGO Hestia. W zakłądie ubezpieczeń będzie szczególnie odpowiadać za rozwój zawodowy agentów.

Ralcewicz posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i tworzeniu programów szkoleniowych oraz rozwojowych. Ukończyła studia MBA, uzyskała też certyfikat Coach ICC.

W ERGO Hestii pokieruje Zespołem Szkoleń w Departamencie Sprzedaży, gdzie będzie kontynuowała strategię firmy zakładającą m.in. wspieranie rozwoju zawodowego agentów ubezpieczeniowych.

- Jednym z moich celów jest wniesienie do ERGO Hestii nowej jakości związanej z tzw. szkoleniami miękkimi, przy jednoczesnym zachowaniu i udoskonalaniu programów, które już działają i są uznane na rynku – podkreśla Anna Ralcewicz.

Zespół Szkoleń w Departamencie Sprzedaży ERGO Hestii zakłada na ten rok przeprowadzenie szerokiej gamy szkoleń zarówno z zakresu ubezpieczeń majątkowych, jak i życiowych. Obok stacjonarnych kursów będą organizowane webinaria, filmy instruktażowe i tutoriale. Dla agentów są też „szyte na miarę” warsztaty grupowe i dedykowane programy indywidualne.

W 2019 roku udało się przeszkolić ponad 5.000 agentów współpracujących z ubezpieczycielem na terenie całej Polski.

Tagi: agent
wstecz