Andrzej Strejlau twarzą marki TUZ Ubezpieczenia

Dodano: 21-02-2020
Publikator: informacja prasowa

Andrzej Strejlau został twarzą marki TUZ Ubezpieczenia. Ogłoszenie opublikowano w dniu 80. urodzin słynnego trenera piłkarskiego i komentatora telewizyjnego.

Zarząd TUZ TUW powierzył Andrzejowi Strejaluowi rolę ambasadora marki TUZ Ubezpieczenia ze względu na cechy trenera takie jak: mądrość, uczciwość i życiowe doświadczenie. Trener piłkarski i komentator telewizyjny od kilku miesięcy jest ubezpieczony w TUZ.

– Pan Strejlau wybrał nasze polisy ubezpieczeniowe, a my wybraliśmy Pana Andrzeja, ponieważ jego uczciwość jest dla nas niezwykle ważna – uzasadnia Piotr Zadrożny, prezes TUZ - Długo zastanawialiśmy się i szukaliśmy odpowiedniej osoby, która pasowałaby zarówno do branży ubezpieczeniowej, jak i konkretnie do naszej firmy. Chcieliśmy się związać z osobą uczciwą, o nienagannej reputacji, symbolem prawości, ale zarazem z osobą bardzo doświadczoną, czyli raczej starszą. Być może wiele innych osób cieszy się większą popularnością, być może są bardziej rozpoznawalne, ale to właśnie Pan Andrzej Strejlau jest postrzegany jako symbol uczciwości. Oczywiście o wielu osobach można powiedzieć, że są uczciwe, że mają nieposzlakowaną reputację, tyle że niewiele jest osób, które pozostały uczciwe mimo kilkudziesięciu lat pracy w branży niezwykle narażonej na korupcję. Pan Andrzej Strejlau jest właśnie taką osobą. Można powiedzieć, że połączyła nas właśnie uczciwość. W ubezpieczeniach i w ogóle w finansach uczciwość jest czymś absolutnie fundamentalnym. Przez kilkadziesiąt lat swoją mądrością i doświadczeniem Pan Strejlau konsekwentnie udowadniał, że zasługuje na szczególny szacunek i zaufanie.

wstecz