Allianz z nową ofertą ubezpieczenia AC

Dodano: 02-02-2017

Allianz wprowadził zmiany w ubezpieczeniu Autocasco. Stanowi to odpowiedź na potrzeby klientów oraz agentów ubezpieczeniowych.

W ramach nowej oferty klienci Allianz będą mogli skorzystać z tańszego wariantu ubezpieczenia oraz możliwości naprawy pojazdu w sieci współpracującej z Allianz w ramach „Warsztatu Partnerskiego”. Obecnie, klienci ubezpieczyciela mają do wyboru ponad 140 autoryzowanych stacji obsługi samochodów w całej Polsce. Jak podaje Allianz, aktualnie są prowadzone rozmowy z kolejnymi warsztatami. W każdej ze stacji obsługi serwisowej pojazdu są oferowane usługi blacharsko-lakiernicze.

- Chcemy, aby każdy sprzedawca mógł wyjść do klienta z elastyczną i atrakcyjną cenowo ofertą. Dzięki temu zwiększamy szanse na to, aby trafiać do klientów, którzy do tej pory nie mogli sobie pozwolić na zakup naszego AC. Z drugiej strony chcemy aby Ci, którzy jeszcze nie przekonali się do naszej oferty, skorzystali z niej, bo AC w Allianz to nie tylko solidna marka, ale także dobry zakres ubezpieczenia, sprawna likwidacja szkód i dla każdego klienta świadomość, że w razie problemów z autem może liczyć na dobrą, uczciwą i rzetelną pomoc naszych fachowców – mówi Krzysztof Wanatowicz, Dyrektor Zarządzający ds. Produktów Masowych w Allianz.

Zdaniem, ubezpieczyciela naprawa samochodu w warsztacie należącym do programu „Warsztat Partnerski” stanowi dla klientów gwarancję, że ich pojazdem zajmą się specjaliści, a naprawa przebiegnie według najwyższych standardów jakości. Posiadacze polisy również będą mogli liczyć na bardziej atrakcyjne stawki za roboczogodzinę, wynegocjowane przez Allianz. Jak podano w komunikacie, warsztaty współpracujące z Allianz naprawiają pojazd w możliwie najkrótszym terminie.

Dodatkowo, zgłoszenie oraz obsługa szkody odbywa się za pośrednictwem nowoczesnej platformy likwidacji szkód online. Ponadto, klient może obniżyć składkę za AC, ustanawiając 500 zł udziału własnego w każdej szkodzie.

Dla klientów, którzy chcą naprawić pojazd w ASO z użyciem części oryginalnych, Allianz przygotował specjalny wariant „Serwis”.

Tagi: ac
wstecz