Allianz poszerza ofertę porównywarki mfind.pl

Dodano: 28-06-2016

Oferta porównywarki ubezpieczeń mfind.pl poszerzyła się o polisy Allianz – jednego z największych ubezpieczycieli w Polsce.  Dzięki nawiązaniu współpracy, Allianz dołączył do towarzystw takich jak AVIVA, Proama, Benefia24, AXA Direct, You Can Drive, MTU, LINK4, Liberty Ubezpieczenia, Gothaer oraz Uniqa, których oferty można porównać w kalkulatorze OC i AC mfind.

Co ważne, tak jak w przypadku pozostałych towarzystw, każdą polisę Allianz można od razu kupić online, bez konieczności wychodzenia z domu czy też kontaktu z konsultantem.

– W mfind dążymy do tego, aby w czasach licznych podwyżek cen i podatków obciążających kieszeń przeciętnego Polaka, kierowcy mogli kupować ubezpieczenia OC/AC świadomie i jak najkorzystniej dla własnego portfela. Nawiązanie współpracy z Allianz to ważny krok w drodze do tego celu. Pojawienie się polis Allianz w naszej ofercie oznacza dla klientów jeszcze większy wybór i możliwość szerszego porównania cen oraz zakresów ubezpieczeń. To najlepszy i jedyny sposób na oszczędność –podkreśla Bartłomiej Roszkowski, współzałożyciel i VP Product porównywarki ubezpieczeń mfind.pl.

wstecz