Alior Online z ubezpieczeniami komunikacyjnymi od LINK4

Dodano: 07-04-2021

Alior Bank w swojej aplikacji Alior Online umożliwił zakup ubezpieczeń komunikacyjnych we współpracy z LINK4 - podaje portal telepolis.pl.

- Stale poszerzamy listę usług, które można zrealizować zdalnie za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej. Nasi klienci już od dłuższego czasu mają możliwość chociażby zakładania konta w aplikacji na selfie czy zakupu biletów komunikacji miejskiej i parkingowych. Od teraz szybko i bez wychodzenia z domu kupią również polisę komunikacyjną. Docelowo nowa funkcjonalność ma zostać udostępniona również w bankowości mobilnej, a oferta ubezpieczeń będzie systematycznie rozwijana – mówi Łukasz Stanny, Dyrektor Działu Bancassurance w Alior Banku.

W aplikacji mobilnej banku można zakupić produkty LINK4. Wystarczy przejść do zakładki „Ubezpieczenia”, która jest dostępna w sekcji „Oferty”. Przy zakupie pierwszego ubezpieczenia od LINK4 za pośrednictwem Aliora Online można uzyskać do 13 proc. wartości składki.

- Ta współpraca stanowi dla nas naturalny etap rozwoju naszej oferty w kanale bancassurance, dzięki któremu klienci mają możliwość zakupu ubezpieczenia w najwygodniejszy dla nich sposób. Z Alior Bankiem łączy nas silne zorientowanie na projektowanie innowacyjnych rozwiązań i budowanie najlepszych doświadczeń klientów, do których dołącza teraz także możliwość skorzystania z bogatej oferty naszych polis komunikacyjnych – powiedział Mikołaj Kozieł, Dyrektor Rozwoju Sprzedaży B2B w LINK4.

wstecz