Alior Bank rozwija współpracę z Booksy

Dodano: 21-06-2021
Publikator: informacja prasowa

Przez ostatni rok klienci Alior Banku umówili za pośrednictwem Booksy 1744 wizyty. Duże zainteresowanie spowodowało, że bank zamierza rozszerzyć możliwość rezerwowania wizyt przez aplikację na wszystkie oddziały własne. Klienci indywidualni i mikroprzedsiębiorcy będą więc mogli komfortowo zaplanować wizytę w placówkach znajdujących się w 104 miastach w całym kraju.

Do tej pory usługa była testowana w oddziałach własnych Alior Banku znajdujących się w Krakowie, Warszawie, we Wrocławiu oraz w Szczecinie.

- Współpraca z Booksy była odpowiedzią na rozwijającą się pandemię i potrzebę zapewnienia klientom jak największego komfortu i bezpieczeństwa. Dziś widzimy, że ten koncept się sprawdza i ma swoich zwolenników. Stąd pomysł na rozszerzenie projektu na wszystkie oddziały własne. Liczymy, że co 10. klient umawiający spotkanie za pomocą Booksy stanie się posiadaczem konta osobistego w Alior Banku. Do końca roku chcemy pozyskać dzięki temu 1500 ROR-ów, z czego 70 proc. z nich będą stanowić rachunki z główną relacją – mówi Katarzyna Dziwulska, dyrektor zarządzająca pionem sprzedaży segmentu klienta indywidualnego w Alior Banku.

Celem Alior Banku jest stworzenie standardu relacji z klientami nastwionego na ich wygodę i elastyczność, rozszerzenie współpracy z Booksy ma temu pomóc. Dla osób, które umówią spotkanie za pośrednictwem Booksy, bank przygotował ofertę specjalną rachunku Konta Jakże Osobistego „Umawiaj się i zarabiaj z Alior Bankiem”.

Booksy to polski startup założony w 2013 r. z siedzibą w San Francisco, oferujący platformę do rezerwacji wizyt online dla użytkowników i program do rozwijania biznesu dla usługodawców. Przez aplikację oraz stronę Booksy.com obecnie już 10 milionów użytkowników m.in. w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, RPA i Polsce może rezerwować wizyty online u fryzjerów, barberów i kosmetyczek, a od niedawna także w nowych kategoriach utworzonych na rynku polskim, na przykład finansach czy telekomunikacji.

wstecz